Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Z książką na start

Utworzono dnia 17.04.2019

Miło nam jest poinformować, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu "Z Książką na Start" Fundacji Metropolia Dzieci. Dzięki temu czytelnicy do 6 roku życia zapisując się do biblioteki w Kobylnicy lub jej filii otrzymają od nas prezent - paszport do zbierania pieczątek i książkę na zawsze! Bibliotekarka za każdą wizytę, podczas której dziecko wypożyczy książkę przybije w Paszporcie pieczątkę - za każde takich odwiedzin czytelnik otrzymuje dyplom.

czytaj dalej na temat: Z książką na start

GBP w Kobylnicy odwiedziły dzieci z NDP"Pluszowy Zakątek"" w Kobylnicy

Utworzono dnia 15.05.2019

15 maja 2019 r. w ramach trwającego Tygodnia bibliotek, Gminną Bibliotekę Publiczną w Kobylnicy odwiedziły dzieci z NDP „Pluszowy Zakątek” w Kobylnicy. Podczas wizyty przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z księgozbiorem, a w szczególności z literaturą dla najmłodszych.

Nowości w GBP w Kobylnicy

Utworzono dnia 14.05.2019

Jeszcze ciepłe i pachnące drukarską farbą nowości książkowe dla najmłodszych, są już dostępne dla wypożyczających w GBP w Kobylnicy.

Zapraszamy na spotkanie Bibliotecznego Klubu Maluszka

Utworzono dnia 13.05.2019

Zapraszamy na spotkanie Bibliotecznego Klubu Maluszka, które odbędzie się w najbliższą sobotę 18 maja 2019 r. o godz. 11.00. Tym razem odwiedzający bibliotekę rodzice dowiedzą się jak czytać bajki . W  zaczarowany świat twórczego czytania, wprowadzi na prowadząca spotkanie aktorka teatralna  Marta Turkowska.

Dzień Bibliotekarza w Kobylnicy

Utworzono dnia 10.05.2019

W środę 8 maja 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy obchodziła Dzień Bibliotekarza. Świętowaliśmy razem ze swoimi przyjaciółmi i czytelnikami, a także Elżbietą Wisławską, która z tej okazji zaprezentowała swoją najnowszą książkę.

czytaj dalej na temat: Dzień Bibliotekarza w Kobylnicy

Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile w GBP w Kobylnic

Utworzono dnia 19.04.2019

Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile w GBP w Kobylnicy upamiętniająca wybuch powstania w getcie warszawskim 19 kwietnia 1943 roku. Żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję - dlatego w dniu obchodów rocznicy powstania w getcie warszawskim są szczególnym znakiem. Papierowego żonkila będzie można dostać dziś w GBP w Kobylnicy.

Lekkie Piórko 2019

Utworzono dnia 15.04.2019

Kolejna poetycka uczta już za nami! V edycja Turnieju Poetyckiego Twórczości Własnej Dzieci i Młodzieży "Lekkie Piórko" cieszyła się dużym zainteresowaniem. Chętnych do wystapienia na scenie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy było niemal 90., jednak do finału konkursu dostało się 36 osób.

czytaj dalej na temat: Lekkie Piórko 2019

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci w Kobylnicy

Utworzono dnia 03.04.2019

Chcesz się dowiedzieć, co Muminki robią na wiosnę? Przyjdź na najbliższe spotkanie DKK dla dzieci! W czwartek 4 kwietnia 2019 r. o godz. 15.00 w Kobylnicy poznamy historię "Wiosenna Piosenka" z tomu "Opowiadania z Doliny Muminków" T. Jansson. Nie może Ciebie...

czytaj dalej na temat: Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci w Kobylnicy

Nowości w GBP w Kobylnicy

Utworzono dnia 28.03.2019

Chociaż za oknem pogoda jeszcze kapryśna, to w naszej bibliotece wiosna w pełni. Na półkach niczym świeże zielone pączki pojawiły się wyczekiwane książki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kreatywna Sobota

Utworzono dnia 21.03.2019
Chyba każdy lubi dostawać listy i kartki. Najlepsza jest taka wykonana własnoręcznie. Zapraszamy wszystkie dzieci na Kreatywną Sobotę 6 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00. Tematem przewodnim zajęć są warsztaty wykonywania kartek na Wielkanoc.
czytaj dalej na temat: Kreatywna Sobota

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Utworzono dnia 19.03.2019
W najbliższy wtorek, 26 marca 2019 r. pomiędzy 12.00 a 14.30 zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. W Punkcie można uzyskać porad ws. projektów - jakie dofinansowanie można uzyskać, gdzie projekt złożyć i wiele innych. Na spotkanie nie trzeba się...
czytaj dalej na temat: Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

NASZA PLACÓWKA

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 87

W tym miesiącu: 224

W poprzednim miesiącu: 470

Wszystkich: 11747