Legimi w naszej bibliotece

Czcionka:

Od 18 stycznia 2021 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy w ramach Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Pomorskiego umożliwia swoim Czytelnikom darmowy dostęp do e-booków w serwisie Legimi.

Kod można otrzymać:
  1. osobiście* w GBP w Kobylnicy oraz jej Filiach;
  2. telefonicznie lub pisząc e-maila na adres: biblioteka@kobylnica.pl podając imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem).
*w obu wypadkach wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.

Jak skorzystać z elektronicznego dostępu do książek?

1. Pozyskaj kod.
2. Wejdź na stronę www.legimi.pl/pomorskie i załóż darmowe konto:
- wpisz unikatowy kod otrzymany z Biblioteki umożliwiający dostęp do konta, - wpisz swoją nazwę użytkownika i swój adres e-mail (na który zostanie przesłany e-mail z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć) i swoje hasło (zapamiętaj je).
3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi. Aplikacja dostępna jest na smartfony i tablety z iOS-em (iPhone oraz iPad) i Androidem. Z aplikacji można również korzystać na urządzeniach z Windowsem 8/10 (tablety i komputery). Usługa Legimi aktywowana za pomocą kodu otrzymanego z biblioteki nie jest obsługiwana w czytnikach Kindle!
4. Zaloguj się do aplikacji i czytaj e-booki bez ograniczeń przez cały miesiąc.

Ważne!

Kod należy aktywować najpóźniej ostatniego dnia danego miesiąca.
Po wygaśnięciu dostępu można pobrać w bibliotece następny miesięczny kod.
W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów - Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy rozdaje 20 kodów miesięcznie.
Książki można czytać na dwóch urządzeniach jednocześnie.
Do pobrania książki konieczne jest połączenie z Internetem. Czytać można w trybie offline.
Po otrzymaniu nowego kodu czytane pozycje otworzą się na ostatnio czytanej stronie.
Dostęp do konta umożliwia tworzenie własnej biblioteczki i czytanie nieograniczonej liczby książek.
Wypożyczonych e-booków nie można czytać na Kindle.
Pytania w sprawach technicznych można zgłaszać pod numerem telefonu: 533 933 602;
lub mailowo: biblioteka@kobylnica.pl

Kto pierwszy ten lepszy!