Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Bibliotekarza w Kobylnicy

Utworzono dnia 10.05.2019
Czcionka:

W środę 8 maja 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy obchodziła Dzień Bibliotekarza. Świętowaliśmy razem ze swoimi przyjaciółmi i czytelnikami, a także Elżbietą Wisławską, która z tej okazji zaprezentowała swoją najnowszą książkę.

Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński podziękował dyrektor i pracownicom książnicy za zaangażowanie, jakie wkładają w swoją pracę. Podkreślił, że biblioteka pełni ważną rolę w wychowaniu kulturalnym młodych mieszkańców naszej gminy. Wyróżniona została także pani Lucyna Klatka, wieloletnia pracownica Gminnej Biblioteki. Otrzymała pamiątkową książkę za swoją pomoc w tworzeniu zgranego zespołu, nawet na emeryturze.

Gościem specjalnym spotkania była Elżbieta Wisławska – autorka i współautorka wielu prac o regionie słupskim, z zawodu bibliotekarka, a z zamiłowania podróżniczka. Opowiadała o swojej książce „W drodze. Moje podróże z literaturą w tle.  W jej opowieściach było wiele radosnych anegdot, lecz także wstrząsających historii, które spotkały poznanych przez nią ludzi. To im dedykuje swoje dzieło – to dzięki nim książka uzyskała swoją duszę. Po spotkaniu autorka składała autografy  uczestnikom.

Dzień Bibliotekarza

Utworzono dnia 10.05.2019, 13:02

NASZA PLACÓWKA

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 43

W poprzednim tygodniu: 60

W tym miesiącu: 149

W poprzednim miesiącu: 317

Wszystkich: 12346