Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Projekty archiwalne

Czcionka:
Od 2019 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy uczestniczy w programie Z ksiązką na Start Fundacji Metropolia Dzieci. Projekt ma na celu wzbudzenie zainteresowania ksiązką od najmłodszych lat zycia. Każdy nowozapisany czytelnik do 6 lat otrzymuje pakiet startowy - Paszport Małego Czytelnika oraz książkę w prezencie.
 
 
W 2019 roku GBP w Kobylnicy zakwalifikowała się do drugiej edycji projektu "Kodowanie w bibliotece" w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Otrzymaliśmy grant w postaci trzech robotów Photon w wersji edukacyjnej wraz z akcesoriami (mata edukacyjna i Magic Dongle), trzy tablety oraz trzy gry planszowe "Scottie Go!"
 
Biblioteka brała udział w programie „ FunEnglish w bibliotece”. Jest to platofrma językowa, poprzez którą dzieci w formie zabawy uczą się angielskiego.            
 

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy w ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek” otrzymała w 2016, 2017 oraz w 2018 roku dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych. Celem programu jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy bierze udział w programie dotacyjnym Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2012.

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy weszła w skład partnerstwa powiatowego w ramach projektu : „Biblioteka miejscem spotkań wielu kultur”.

 

Biblioteka brała udział w III edycji projektu "O finansach w bibliotece, realizowanym z  NBP w ramach programu edukacji ekonomicznej.

NASZA PLACÓWKA

POLUB NAS NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS NA YOUTUBE