Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Michał Fajbusiewicz i Magda Omilianowicz w Kobylnicy

Utworzono dnia 25.09.2019, 14:22
Czcionka:

24.10.2019 , 17:00


Magda Omilianowicz odwiedziła już Kobylnicę dwukrotnie. Jednak tym razem zabierze ze sobą gościa specjalnego - Michała Fajbusiewicza.

Zapraszamy na spotkanie z prowadzącym legendarnego "Magazynu Kryminalnego 997", które odbędzie się w czwartek 24 października 2019 r. o godz. 17.00 w sali teatralnej GCKiP w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4.

Michała Fajbusiewicza nie trzeba nikomu przedstawiać. Od ponad 30 lat opisuje polskim widzom sprawy zabójstw i przestępstw dokonanych na terenie naszego kraju. Jest także autorem wielu reportaży i filmów dokumentalnych, pisze między innymi do „Angory”. Fajbusiewicz to człowiek wielu pasji, wyśmienity gawędziarz, wymagający szef. Zdyscyplinowany, choć rozrywkowy. Słuchanie jego barwnych opowieści jest prawdziwą przyjemnością.

Magda Omilianowicz to koszalińska dziennikarka, podróżniczka, autorka setek artykułów i piętnastu książek reporterskich i podróżniczych, w tym bestsellerowej „Bestii. Studium zła”. Z Michałem Fajbusiewiczem poznała się ponad 20 lat temu podczas pracy nad sprawą seryjnego zabójcy Leszka Pękalskiego.

Spotkanie połączone jest z promocją najnowszej książki Omilianowicz i Fajbusiewicza pt. „Fajbus. 997 przypadków z życia”, którą będzie można kupić w trakcie wydarzenia.

NASZA PLACÓWKA

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu:

W poprzednim tygodniu:

W tym miesiącu:

W poprzednim miesiącu:

Wszystkich: