Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wolontariat

Czcionka:

Pomimo tego, że wolontariat jest działalnością bezpłatną nie oznacza to, że nie niesie za sobą licznych korzyści - zarówno dla wolontariusza, jak i dla osób korzystających z ich pracy. Wolontariat daje niesamowitą okazję do zdobycia doświadczenia zawodowego, doświadczenia w pracy i komunikowaniu się z ludźmi czy skorzystania z przeżyć i wiedzy podopiecznych czy współpracowników.

W Gminie Kobylnica mieszka chętna do działania młodzież. W bibliotece w Sycewicach daliśmy im przestrzeń do spotykania się, wyrażania myśli i wprowadzania własnych pomysłów w życie. Ta grupa to:

 

Brygada Książkowa eXtra Drużyna

 

Brygada oficjalnie liczy 11 członków, ale nie zamykamy się i nasze drzwi otwarte są dla każdego. Spotykamy się zazwyczaj w piątki, ale nie mamy ustalonej reguły - przyjdź i poznaj nas w godzinach otwarcia biblioteki w Sycewicach. Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem, poznać tajniki pracy bibliotekarza, organizować imprezy i czynić ten świat bardziej szczęśliwym i kolorowym - zapytaj się pani Kasi z biblioteki, jak możesz do nas dołączyć.

 

Czekamy na Ciebie!

NASZA PLACÓWKA

POLUB NAS NA FACEBOOKU