Nowości wydawnicze w Bibliotece Publicznej w Kobylnicy
Prezentujemy nowości wydawnicze, jakie zostały zakupione do Biblioteki Publicznej w Kobylnicy. Wśród nich znajduje się "Fiolet" - najnowszy tom serii Kolory zła Małgorzaty Oliwii Sobczak. Zwolennikom powieści wywołujących dreszcze polecamy także najnowszą powieść Diany Brzezińskiej, "Anonim" oraz piąty tom bestsellerowej Karkonoskiej serii kryminalnej "Święto w Karkonoszach" Sławka Gortycha.
Dla równowagi w dostarczaniu emocji, zachęcamy do zapoznania się z gatunkiem comfort book, tzn. książkami, których lektura daje poczucie ukojenia i emocjonalne bezpieczeństwo. Do takich zalicza się utwór "Mała kwiaciarnia w Tokio" Yukihisa Yamamoto. Fani mocnych brzmień z pewnością sięgną po opracowanie "Metallica: historia w 180 kawałkach".
W naszych zbiorach posiadamy również książkę Mariusza Machelskiego, "Przebudzenie. Opowieść nieśmiertelnej", na której promocję serdecznie zapraszamy 16 lipca o godz. 17.00 w BP w Kobylnicy, ul. Wodna 20/4.
Przed wizytą w bibliotece, uprzejmie prosimy o upewnienie się co do dostępności wybranych tytułów pod nr tel. 59 848 59 46 lub 533 933 602.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!