Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Kobylnica

Ocena 0/5
Wczoraj, 21 września w Kobylnicy , w kobiecym gronie rozmawiałyśmy o książce W.P. Young pt. “Ewa” -  jednej z ciekawszych i szeroko dyskutowanych powieści w ostatnich latach. Było to pierwsze powakacyjne spotkanie  Dyskusyjnego Klubu Książki.
Mimo niełatwej formy powieści uczestniczki popołudnia w bibliotece były nią zaciekawione i chętnie dyskutowały o jej treści. Książka stała się punktem wyjścia do dyskusji o kondycji ludzkiej we współczesnym świecie, powołaniu i roli kobiety w historii zbawienia.

Galeria zdjęć

IMG_3924
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności