Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Spotkanie autorskie z Katariną Lavmel

Ocena 0/5

Wczoraj w Kobylnicy spotkaliśmy się w klimacie poetyckim.

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich naszą bibliotekę odwiedziła Katarina Lavmel - poetka pochodząca ze Słupska. Rozmawialiśmy o jej trzecim łączącym kultury projekcie: antologii polsko-peruwiańskiej pt. "Ulepione z gliny i słońca".  

Antologia zawiera wiersze kobiet, które w swojej twórczości starają się przekazać doświadczenia, emocje i myśli związane w dużej mierze właśnie z byciem kobietą.  
Rozmowę o książce, autorkach wierszy i ich kulturze przeprowadził Mateusz Marecki. Goście mieli również możliwość wysłuchania nagrań utworów w oryginale, recytowanych przez twórczynie.  

Na spotkaniu przenieśliśmy się w krainę głębokich przemyśleń i nostalgii, co stanowiło przyjemną odmianę od pędu codzienności.
Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na spotkanie!  

Galeria zdjęć

438669837_964084109057976_1333242892242582144_n 438793546_964084122391308_2402030757839624195_n 438729752_964084105724643_3220667606632454732_n 438119228_964084082391312_584889530395103449_n 438814251_964084152391305_7282862453492066707_n 438691768_964084119057975_4886759018917977719_n 439815181_964084145724639_508349768179453061_n 438081396_964084095724644_1056931177455945223_n 438161602_964084149057972_5928099824393834376_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności