Stało się! Ebiba, czyli biblioteczna ekipa z Sycewic spotkała się w poniedziałek w tamtejszej filii. Mamy nadzieję, że stanie się to zaczątkiem do czegoś większego :)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!