Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Biblioteczna ekipa - pierwsze spotkanie

Ocena 0/5

Stało się! Ebiba, czyli biblioteczna ekipa z Sycewic spotkała się w poniedziałek w tamtejszej filii.  Mamy nadzieję, że stanie się to zaczątkiem do czegoś większego :)

Galeria zdjęć

Pierwsze spotkanie bibliotecznej ekipy - Sycewice 2 Pierwsze spotkanie bibliotecznej ekipy - Sycewice 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności