Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Biblioterapia dla smyka w Kobylnicy

Ocena 0/5

Dziś podczas zajęć z cyklu- Biblioterapia dla smyka rozmawialiśmy o empatii. Odwiedziły nas sześciolatki  z grupy O b ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy. Dzieci wysłuchały opowiadania C. Doerrfeld pt. "A królik słuchał".  Wspólnie stworzyliśmy przepis na to jak pomóc komuś kto czuje się smutny. Dzięki spotkaniu dzieci    dowiedziały się, że czasami by kogoś wesprzeć wystarczy być blisko.  Natomiast gdy przechodzimy różne trudności, coś nam się nie udaje, warto podjąć kolejną próbę i zacząć wszystko od nowa.

Galeria zdjęć

Biblioterapia dla smyka w Kobylnicy  5 Biblioterapia dla smyka w Kobylnicy  4 Biblioterapia dla smyka w Kobylnicy  3 Biblioterapia dla smyka w Kobylnicy  2 Biblioterapia dla smyka w Kobylnicy  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności