Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Inauguracja DKK w Sycewicach

Ocena 0/5

W poniedziałek 9 maja p. Renata Sztabnik - Dyrektorka GBP w Kobylnicy oficjalnie rozpoczęła Tydzień Bibliotek w Sycewicach.

Na popołudniowym spotkaniu wolontariusze grupy EBIBA otrzymali koszulki z logo biblioteki i nazwą grupy . Młodzież opowiadała o sobie a pani dyrektor podziękowała za ich zaangażowanie i działania na rzecz biblioteki. Spotkanie było również inauguracją Dyskusyjnego Klubu Książki, w ramach którego EBIBA będzie spotykać się raz w miesiącu, aby rozmawiać na temat wcześniej zaproponowanej książki.

Trzymamy kciuki.

Galeria zdjęć

Inauguracja TB - filia w Sycewicach 7 Inauguracja TB - filia w Sycewicach 6 Inauguracja TB - filia w Sycewicach 5 Inauguracja TB - filia w Sycewicach 4 Inauguracja TB - filia w Sycewicach 3 Inauguracja TB - filia w Sycewicach 2 Inauguracja TB - filia w Sycewicach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności