Dni jeszcze nie do końca zimne, nie do końca ciepłe - co więc robić w wolnym czasie? My polecamy na wszelki wypadek zaszyć się w domu pod kocem z naszymi nowościami z bibliotek w Kobylnicy i Wrzącej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!