Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Letnie spotkanie DKK w Kwakowie

Ocena 0/5

Coraz wyższe temperatury nie przeszkodziły nam w kolejnych literackich dyskusjach.

Dziś w Kwakowie spotkaliśmy się w dużym gronie, by omówić książkę Joanny Jax pt. "Najlepsza przyjaciółka", która szczególnie przypadła naszym czytelnikom do gustu. 

Była przede wszystkim życiowa, napisana przystępnym językiem i ciekawa. Wszystkim podobały się wątki historyczne i z zaangażowaniem śledzili historię dwóch przyjaciółek. Jak zwykle w dyskusji pojawiło się wiele emocji i osobistych opowieści. Jest to, jak do tej pory, ulubiona książka z tych, które omawialiśmy na naszych spotkaniach.

Prócz herbaty i ciastek zjedliśmy także orzeźwiającego arbuza. Spotkanie zakończyliśmy w świetnych humorach!

Galeria zdjęć

448850821_1938614509923727_5099707109028309201_n 448631338_830004882363424_917673914452672371_n 448720879_501214745667232_5425395819649471742_n 448862975_869401938362125_8422328247052180390_n Belka DKK white
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności