Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Lipcowe spotkanie klubu DKK w Kobylnicy

Ocena 0/5

Podczas lipcowego spotkania DKK w GBP w Kobylnicy omówiliśmy powieść T. Kieresa pt. "Zawsze będę przy Tobie".

Książka dostarczyła nam wielu tematów do pasjonującej rozmowy takich jak: druga miłość, radzenie sobie ze stratą, godzenie się z tym na co nie mamy wpływu. Wspólnie przeżywaliśmy perypetie głównych bohaterów kibicując im w pokonywaniu życiowych trudności. Przepiękna historia przemówiła do serc wszystkich klubowiczek, które postanowiły przeczytać kolejne książki tego autora.

Galeria zdjęć

9 7 6 5 4 3 2 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności