Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Noc Bibliotek w świetle latarki

Ocena 0/5

Dzisiejszą Noc Bibliotek spędziliśmy w Kwakowie przy świetle latarki!

Krzyżówka, kalambury, rozmowy o nocnych zwierzętach i książkach - to były atrakcje dzisiejszego spotkania. Dodatkowo czytaliśmy przy świetle latarki, a także stworzyliśmy swoje własne książki z wyjątkowymi historiami, które prezentowaliśmy sobie nawzajem.

Na zakończenie spotkania usadowiliśmy się wygodnie, by obejrzeć film i zjeść popcorn oraz ciasteczka.

Takie odwiedziny w bibliotece na pewno zostaną zapamiętane na długo! 

Galeria zdjęć

IMG_7758 IMG_7787 IMG_7784 IMG_7775 IMG_7777 IMG_7795 IMG_7788 IMG_7805 IMG_7811 IMG_7817 IMG_7827 IMG_7832 IMG_7820
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności