Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Podziękowania od Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego

Ocena 0/5

Bardzo miło rozpoczęliśmy kolejny tydzień. Z pięknymi podziękowaniami i równie pięknymi kwiatami przybyła do nas jednoosobowa delegacja ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy.


Również bardzo dziękujemy za ten wspólny rok, za owocną współpracę i możliwość dołożenia swojej skromnej cegiełki na rzecz nauki i rozwoju dzieci.


Do zobaczenia po wakacjach!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności