Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy

Ocena 0/5

07.11.2023 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Wspólnie przeczytaliśmy książkę Tiny Oziewicz pt. "Co robią uczucia?". Jest to niezwykła opowieść, która rozpoczęła rozmowę na temat uczuć, które są naszym udziałem. Okazało się, że wachlarz emocji jest dużo bardziej różnorodny niż mogłoby się wydawać. Dzieci uczestniczące w spotkaniu przyznały, że dobrze jest umieć  nazwać własne emocje. Nie jest to łatwe, niemniej  warto się tego uczyć. Uczestnicy spotkania odgadywali emocje opisane w opowiadaniu, przedstawione w niezwykły sposób przez ilustratorkę książki -Aleksandrę Zając. Następnie każde dziecko wylosowało jedną z emocji, którą przedstawiło wyklejając ją za pomocą plasteliny. Na wszystkich uczestników spotkania czekał pyszny poczęstunek. 

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Galeria zdjęć

Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  10 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  9 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  8 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  7 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  6 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  5 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  4 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  3 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  2 Rozmawiamy o emocjach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Kobylnicy  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności