Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Spotkanie nt. Skandynawii w WTZ w Sycewicach

Ocena 0/5

W piątek 22 listopada bibliotekarka z filii w Sycewicach odwiedziła Warsztat Terapii Zajęciowej .

Tym razem w cyklu podróżniczym odwiedziliśmy Skandynawię . Ciekawostki o Norwegii i krajach nordyckich uzupełniały zdjęcia i filmy przedstawiające ten region świata, a o słynne "hygge" zadbały korzenne pierniczki. Podczas spotkania uczestnicy mogli również przeglądać literaturę skandynawskich autorów dostępną w bibliotece oraz przewodniki i albumy. 

 

Galeria zdjęć

1 2 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności