Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Świąteczne spotkanie we Wrzącej

Ocena 0/5

W grudniu czytelniczki filii we Wrzącej spotkały się na warsztatach świątecznych poprowadzonych przez p. Wiolettę Michalską.

Do dyspozycji były materiały naturalne  oraz bombki i dekoracje. Panie przygotowały piękne świąteczne wieńce na drzwi. Spotkanie miało przyjemny grudniowy charakter sprzyjający rozmowie oraz skorzystaniu z oferty książkowej dostępnej w bibliotece.

Dziękujemy uczestniczkom za aktywny udział i zapraszamy na kolejne spotkania w filii we Wrzącej.

Galeria zdjęć

20251216_165721 20251216_170637 20251216_170648 20251216_170654 20251216_173446 20251216_173603 20251216_173618 20251216_180114 20251216_180157 20251216_180206 20251216_180322 IMG_20251216_205946[1]
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności