Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

W Kwakowie wystartował nowy Klub Przyjaciół Biblioteki!

Ocena 0/5

Biblioteka w Kwakowie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Właśnie dla nich swoją działalność wznowił Klub Przyjaciół Biblioteki.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kwakowie na każdej przerwie chętnie odwiedzają filię naszej biblioteki, aby wypożyczyć książkę, odpocząć lub poczytać. Wiele z nich przychodzi również po lekcjach, czekając na autobus lub zajęcia dodatkowe.

Biblioteka jest przyjaznym miejscem, w którym można spędzić czas na wiele ciekawych sposobów. W środy dzieci uczestniczyć mogą w popołudniowych zajęciach z cyklu Klub Przyjaciół Biblioteki. Na spotkaniach między innymi czytamy wybrane przez dzieci książki, rozmawiamy, wykonujemy prace plastyczne, rozwiązujemy łamigłówki. Wszystko po to, aby dzieci w kreatywny sposób spędziły wolny czas.

Pierwsze spotkania już się odbyły. Dzieci rozwiązywały na nich zagadki matematyczne, rysowały i układały puzzle. Kolejne zajęcia związane będą z tematyką zimową.

Galeria zdjęć

20241120_132057(0) 20241120_132115 20241120_134108 20241120_134907 20241120_134434
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności