Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Wiosenne spotkanie dla dzieci we Wrzącej

Ocena 0/5

We wtorek wspólnie ze Świetlica  Wiejską filia we Wrzącej zorganizowała wiosenne spotkanie dla dzieci.

Zajęcia rozpoczęło opowiadanie "Jak ślimak spotkał wiosnę" czytane przez bibliotekarkę i prezentowane w formie wizualnej przez opiekunkę świetlicy. Następnie przy muzyce dzieci mogły wziąć udział w zabawie ruchowej a potem warsztatowo zajęły się tworzeniem obrazków z użyciem sztucznych i prawdziwych kwiatów.

Galeria zdjęć

20250318_153758[1] 484621054_1332227037869280_2503330466878794422_n 485312183_1332227064535944_1734497104989561150_n 484512369_1332227187869265_4203259470439195275_n 485361374_1332227294535921_8830359209765493371_n 20250318_154651[1] 484805794_1332226984535952_8687829944218920006_n 484921522_1332227174535933_3819197839119160447_n 485011557_1332227464535904_6626671201749320783_n 485389868_1332227391202578_6166320452997328970_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności