DKK dla dorosłych - filia w Kwakowie
We wtorek, 2 września odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Kwakowie. Omówiona zostanie "Samotnia" Anny Kańtoch. Zapraszamy na literacką dyskusję i poczęstunek.
We wtorek, 2 września odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Kwakowie. Omówiona zostanie "Samotnia" Anny Kańtoch. Zapraszamy na literacką dyskusję i poczęstunek.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!