Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

Ferie w bibliotece - BP w Kobylnicy

Ocena 0/5

“Zima w bibliotece. Czytam-maluję-zgaduję” -  zajęcia dla dzieci w wieku 5-8 lat oparte na książkach: Cz. Centkiewicza pt. “Anaruk, chłopiec z Grenlandii” oraz “Nela i polarne zwierzęta”. Elementy pedagogiki zabawy, warsztaty plastyczne, quizy, zagadki.

U4OV7FOw 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia