Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy
Powróć do: Oferta

Książka do domu

logo akcji książka do domu: wszystko jest czarne poza napisem, nad regałęm z książkami znajduje się dach, z komina zamiast dymu wylatują serca, pod obrazkiem znaduje się napis "książka do domu"

Nie możesz przyjść do biblioteki? My przyjdziemy do Ciebie!

Osoby, które z różnych powodów nie są w stanie o własnych siłach przyjść do biblioteki, mogą zamówić książki i wizytę bibliotekarza przez telefon. Usługa działa na terenie Kobylnicy, Kwakowa, Sycewic i Wrzącej w godzinach otwarcia placówek.


 

 

Regulamin usługi "Książka do domu"


1. Zbiory biblioteczne będą dostarczane do domu osobom chorym, niepełnosprawnym, zamieszkałym na terenie Kobylnicy, Kwakowa, Sycewic i Wrzącej.

2. Dostarczaniem książek do domu będą zajmować się bibliotekarze GBP w Kobylnicy.

3. Pierwsza wizyta bibliotekarza u osoby zainteresowanej otrzymywaniem książek do domu odbywać się będzie w towarzystwie dyrektora GBP w Kobylnicy. Podczas pierwszej wizyty bibliotekarz zapozna czytelnika z Regulaminem dostarczania książek do domu. Jeżeli osoba zainteresowana nie była dotychczas czytelnikiem biblioteki, zostanie zapoznana dodatkowo z Regulaminem korzystania ze zbiorów i usług GBP w Kobylnicy oraz zostanie zapisana do GBP w Kobylnicy. Przy kolejnej wizycie czytelnik potwierdzi własnoręcznym podpisem swoje dane na zobowiązaniu.

4. O wszelkich zmianach dotyczących niniejszego Regulaminu oraz Regulaminu korzystania ze zbiorów i usług GBP w Kobylnicy zainteresowani czytelnicy zostaną osobiście powiadomieni przez bibliotekarza.

5. Jednorazowo czytelnik może wypożyczyć maksymalnie 5 książek.

6. Czytelnik otrzymujący książki do domu jest obowiązany do ich poszanowania.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin usługi "Książka do domu"
Format: pdf, 40.01 kB